logo

Hakkımda

Radar Web Fotoğraf & Prodüksiyon

Uzun yıllar boyunca serbest çalışmamın ardından 2015 yılında kendi şirketimi kurdum. O zamandan beri şirketimin adı altında İstanbul Kadıköy'de fotoğrafçılık, video, web tasarımı konularında hizmet veriyorum. Müşteri portföyüm kurumsal şirketlerden bireysel çekimlere, model, aktör ve diğer sanatçı çekimlerinden, mimarlık ofisleri ve etkinlik organizasyon şirketlerine kadar uzanıyor. Fotoğraf ve video çekimleri dışında müşteri isteğine bağlı olarak retouch, video kurgu ve web sayfa tasarımı hizmeti de veriyorum. Ayrıca hem özel ders şeklinde hem de İşini Sev projesi altında fotoğraf/fotoğrafçılık eğitimleri veriyor, girişimler için danışmanlık hizmeti sunuyorum.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

VİDEO ÇEKİMİ

WEB SAYFA TASARIMI

PEKİ YA İŞ DIŞINDA BEN KİMİM?

Bunun cevabını daha teknik veya geçmişte yaptığım işler açısından merak ediyorsanuz biyografi  sayfama bakmanızı öneririm.

Bu bölümde ise daha çok kişilik ve karakterimden, yaşam anlayışımdan, sevdiğim, sevmediğim şeylerden bahsetmek daha mantıklı geliyor bana.

Her ne kadar İstanbul gibi koca bir şehirde yaşıyor olsam da, şehir hayatından çok hoşlanan birisi olduğumu düşünmüyorum, buradan anlayacağınız üzere doğayı gerçekten seviyorum ve önemsiyorum.  Düzen, detaycılık, denge, süreklilik, empati, doğallık, farkındalık, mantık yürütme ve dürüstlük insanlarda en değer verdiğim konular. Bilimi ve teknolojiyi hem gerçek hayatta hem de kurgu hikayelerde takip etmeyi seviyorum.  Müzik uzun yıllar boyunca hayatımın ayrılmaz bir parçası oldu, biraz boşlamış olsam da hala beni canlı ve modumda hissettiren en sağlam dayanaklarımdan biri. Yeni şeyler denemeyi, keşfetmeyi her zaman sevmişimdir. Bir şeyler üretmediğim boş vakitlerimi mümkün mertebe bu amaç için değerlendiriyorum.

BU BÖLÜMLE İLGİLİ BAŞKA NELER VAR?