logo

HİZMETLERİM

SİZİN İÇİN YAPABİLECEKLERİM

EN AZINDAN BİR KISMI =)

ÇOK DA FAZLA SÖZE GEREK OLMADAN DÜŞÜNCELERİNİZİN OKUNDUĞU, KALBİNİZDEKİNİN GÖRSELE DÖKÜLDÜĞÜ PROJELERDE BİRLİKTE ÇALIŞABİLMEK DİLEĞİYLE...

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürün Çekimi, Portre Çekimi, Kurumsal Çekimler, Mekan Çekimleri, İç ve Dış Mimari Çekimler, Still Life, Dekorasyon Çekimleri, Kamera Arkası Çekimleri, Belgesel Nitelikli Fotoğraf Çekimleri Sosyal Medya Çekimleri, Dekupe Çekimler, Konser, Festival, Tiyatro, Dans ve Diğer Tüm Sahne ve Performans Sanatları Çekimleri, Özel Etkinlik Çekimleri, Düğün Hikayesi, Nişan ve Doğum Günü Çekimleri, Retouch, Renk Düzenlemesi ve Diğer Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri

VİDEO ÇEKİMİ

Show Reel Çekimleri, Demo Çalışmaları, Belgesel Çekimleri, Röportaj Çekimleri, Eğitim Videoları, Ürün Tanıtımları, Timelapse Video Çekimleri, Stop-Motion Çekimler ve Diğer Etkinlik Çekimleri

WEB SAYFASI TASARIMI

Kurumsal, Kişisel, Marka Tanıtımı, Etkinlik veya Topluluklar için Web Sayfa Tasarımları. Cafe & Restoranlar, Eğitim Kurumları, Dernek, Vakıf ve Orta/Küçük Kurumlar için Mobil Uyumlu, Çağdaş ve Özel Responsif Tasarımlarla Hazırlanan Web Sayfaları.

FOTOĞRAF EĞİTİMİ

Hobi olarak Fotoğraf Çekmek İsteyenler ve Meslek Olarak Fotoğrafçılıkla Uğraşmayı Hedefleyenler için Fotoğraf Dersleri. Temel Fotoğrafçılık, Ürün Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Still Life, Mimari Fotoğrafçılık, Düğün Fotoğrafçılığı, Retouch, Fotoğrafçılık İş Akışı

İHTİYAÇ TESPİTİ VE DANIŞMANLIK

Bu bölümde amacınızın veya hedefinizin olması veya ortada yapılması gereken bir iş olması gerekiyor. Tabii ki bunun niteliği, niceliği ve tarihi önemli hususlar. Bu bağlamda ihtiyacınız olan eksik parça neyse onunla ilgili olarak benimle temas kurulduktan sonra ileri aşamalar hakkında size danışmanlık hizmeti vermeye ve yol haritasını çizmeye başlıyorum.

BİRLİKTE ÇALIŞMA

Ardından konu gerek teknik, gerek maddi, gerek estetik boyutları ile değerlendirilip planlama yapılarak iş uygulama aşamasına geçiyoruz. İlk ortak çalışmamız bu kısımda başlıyor.

Yapım Süreci

Gerek bir fotoğraf çekimi gerek video çekimi veya web sayfası tasarımı olsun, hazırlanan planlarla üretme kısmına geçişimiz bu bölümde oluyor. Her iki taraf için de tüm sürecin kesinlikle en heyecanlı bölümü.

İNCE AYARLAR

Yapılan işler prodüksiyon sonrası aşamalara tabi tutuluyor ve sonunda burada ortaya ne çıkamak istiyorsak ona dair ilk izlenimleri elde etmeye başlıyoruz. Fotoğrafların gerçek renkleri ortaya çıkıyor, videoların seyri belli oluyor, web sayfalarının bağlantıları oluşturuluyor.

SONLANDIRMA

Sanal veya gerçek yollardan size iş teslimini yaptıktan sonra, size ortaya çıkardığımızın keyfini sürmek kalıyor. Arzu ederseniz işleri sosyal medya veya diğer mecralarda yayınlama stratejileri ile de buradan yola devam edebiliyoruz.


ÖRNEK İŞLERİM

İŞ TEKLİFİNİZİ BANA BURADAN İLETEBİLİRSİNİZ