logo

FOTOĞRAF VE FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMLERİ

Çok özel bir istek gelmedikçe sadece fotoğraf konusunda eğitim veriyorum. Verdiğim bu eğitimi de iki ana gruba ayırabiliriz.

İlk olarak "Teorik", "Pratik" ve "Teknik" alt gruplara ayırabileceğimiz "Fotoğraf Eğitimi" yer alıyor. İkinci grupta ise İşini Sev sayfası üzerinden verdiğim "Fotoğrafçılık Eğitimi" var.

Fotoğraf Eğitimi

Bu eğitim temel ve ileri fotoğraf bilgisine sahip olmanızı sağlayan ve bu bilgileri geliştirmenize yönelik özel ve grup dersleri şeklinde oluyor. Bu derse, kitaptan okur gibi veya sadece temel öğelere değinip geçerek anlatmak yerine öğrencimin istek ve amaçları doğrultusunda şekil vermeyi tercih ediyorum. Böylelikle öğrenci en temel konular işlendikten sonra esas ilgi alanı hakkında daha fazla şey öğrenme fırsatını yakalıyor

Fotoğrafçılık Eğitimi

Benimle kontağa geçebileceğiniz "Fotoğrafçılık Eğitimi" ise daha çok hali hazırda fotoğraf çekme konusunda deneyime sahip ve bu yetenek ve bilgilerini profesyonel anlamda mesleğe çevirmeyi düşünenler için bir danışmanlık hizmeti. Bu eğitimde kişinin fotoğrafçı olmaya uygun veya hazır olup olmadığı, meslek olarak fotoğrafçılığın zor ve keyifli yanları, meslekte nasıl başarıya ulaşacağı gibi konular hakkında bilgi ve deneyimlerimi paylaşıyorum.

FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ

BANA MESAJ GÖNDERİN