logo

WEB SAYFASI TASARIMI

KİŞİSEL VEYA PROFESYONEL WEB SAYFALARI

Bir web sayfası tasarlatmak istediğinizde genellikle oldukça yüksek bütçeli tekliflerle karşılaşırsınız. Planlama, tasarım ve kodlama aşamalarında harcanacak emeği düşündüğünüzde aslında bu teklifler oldukça normaldirler; hatta eğer bunun aksine düşük bütçeli bir teklif ile karşılaşıyorsanız büyük ihtimalle proje yapım aşamasında veya proje sonunda yaşayacağınız hayal kırıklıklarına da en başından kendinizi hazırlamanız gerektiğini söyleyebilirim. Ben kendim ve başkaları için web sayfası tasarımına başladığımdan beri gerek araştırma gerek deneme- yanılma yöntemleri ile pek çok deneyim kazandığımı düşünüyorum. Bu deneyimler sayesinde de müşterilerimin ne isteyip ne istemeyeceğini, neleri beğenip neleri beğenmeyeceğine dair bazı önseziler geliştirdim ve sonunda da web tasarım aşamalarım için kendi optimum metedolojimi oluşturdum.

Web tasarımında en önem verdiğim şeyler estetikliğini korurken aynı anda çarpıcı ve sade olan tasarımlar hazırlamak, tasarımlarımın kolay bir şekilde modifiye edilebilir olması, SEO altyapısının hazır bulunması, sayfanın kabul edilebilir bir hızda açılması, müşteriyi çok bekletmeden hızlı bir şekilde yayına girebilmesi ve tabii ki mobil uyumlu bir şekilde her cihazdan herhangi bir bozulma olmadan açılabilmesi. Bunları sağlayabilmek için genellikle WordPress tabanlı olarak çalışıyorum. Müşterinin anlatmak veya sunmak istediklerine dair en uygun temaları bulup bunları özelleştiriyor ve bu şekilde son kendine özgü görünümüne kavuşturuyorum.


Web tasarımı kapsamında sunduğum opsiyonel hizmetleri sıralarsak

KİŞİSEL, MARKA VEYA İŞLETME WEB SAYFANIZ İÇİN İHTİYAÇ ANALİZİNİN HAZIRLANMASI

GEREKİYORSA GRAFİK TASARIMI, RENK ANALİZİ VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMLARININ OLUŞTURULMASI VEYA SAĞLANMASI

DOMAİN VE HOSTİNG HİZMETİNİN SAĞLANMASI

E-MAİL HİZMETİNİN SAĞLANMASI

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU ( SEO )


SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU VE ÇÖZÜMLERİ

İÇERİK METİN YAZARLIĞI HİZMETİ

SİTENİZDE KULLANILACAK VEYA ENTEGRE EDİLECEK GRAFİK VE FOTOĞRAF HİZMETLERİ

WEBSİTE BAKIM VE DANIŞMANLIK HİZMETİ

GÜNCELLEME DESTEĞİ


BUTİK OTELLER, CAFELER VE RESTORANLAR İÇİN WEB SAYFALARI

ÖZEL DERS VERENLER İÇİN WEB SAYFALARI

MİMARLIK OFİSLERİ VE TASARIMCILAR İÇİN WEB SAYFALARI

ULAŞIM SEKTÖRÜNDEKİLER İÇİN WEB SAYFALARI

SAĞLIK SEKTÖRÜNDEKİLER İÇİN WEB SAYFALARI

İNTERNET GİRİŞİMLERİ İÇİN WEB SAYFALARI

TEKSTİL ÜRETİCİLERİ İÇİN WEB SAYFALARI

HİZMET VE BAKIM SEKTÖRÜNDEKİLER İÇİN WEB SAYFALARIVEYA

Sizin ne tip bir web sayfasına ihtiyacınız varsa...


FIRSATI DEĞERLENDİRİN

Eğer web sayfa tasarımınız için fotoğraf çekimi ihtiyacınız varsa her iki hizmeti de benden alın, böylelikle hem tasarıma uygun fotoğraflarınız olsun hem de iki ayrı işi çok daha uygun bir bütçeyle çözün.