logo

İŞİNİ SEV

İşini Sev, ortağım Duygu Aynur'un projelendirdiği bir fikir. Kurulma aşamasındayken projeye önce ben, ardından da yazılım gereksinimlerimizi sağlamak adına Nuevo katılıyor.

Yeni bir iş kurmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebilirsiniz belki ama içine girmeden bu yolun zorluklarını gerçek anlamda görmeniz pek mümkün değil maalesef. İşini Sev platformunda, deneyimli Rol Modellerimiz ile birlikte kullanıcı ve ziyaretçilerimizin bu süreci daha hızlı, daha verimli ve daha başarılı geçirebilmeleri için rehberlik hizmeti sağlıyoruz. Aynı rehberlik, işini geliştirmek, çeşitlendirmek veya iş pozisyonunu değiştirmek isteyenler için de veriliyor. Girişimci adayları sayfamızdan rol modellerin videolarını izleyebiliyor, daha detaylı bilgi için video görüşmesi yapabiliyor veya daha gerçek ve eğitici bir deneyim için onların yanında bir iş günü geçirebiliyorlar.

Ayrıca yeni sayfamızda bir markanın franchise'ını almak veya markanın bir parçası olmak için önerilen iş fırsatları da yer alacak.

İşini Sev, 2016 yılında  e-tohum’a başvuran 2500 girişim projesi arasından, e-tohum'un yatırım yapmayı seçtiği ilk 15 projeden biri oldu.

Kötü Haber: İşini Sev Projesi belirsiz süreliğine dondurulmuştur.

İyi Haber: Yine de İşini Sev Videolarını Youtube Kanalı üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Bir saat mutlu olmak istiyorsan şekerleme yap.
Bir gün mutlu olmak istiyorsan balık tut.
Bir hafta mutlu olmak istiyorsan tatile çık.
Bir ay mutlu olmak istiyorsan evlen
Bir yıl mutlu olmak istiyorsan servete kon.
Bir ömür boyu mutlu olmak istiyorsan
İşini Sev !

Sevdiğin İşi Yap!