logo

ARTİKA MİMARLIK OFİSİ WEB SİTESİ TASARIMI

Artika Mimarlık Ofisi yıllardır İstanbul başta Türkiye'nin çeşitli yerlerinde hizmet veren, çok çeşitli projelerde çalışmış, bilindik mimarlık ofislerinden biri. Başta sadece "güncel bir web sitemiz olsun, eskisini yenileyelim yeter" ile gelmelerine rağmen sonunda portföylerinin detaylı olarak sunulduğu bakım ve güvenlik süreçleri yenilenmiş bir site sahibi oldular.

Bu siteyi özel kılan şey ise ana sayfadaki interaktif dinamik içerik. Bu dinamik parçacık içeriği siteye daha girişte hareket ve estetik duygusunu katarken bir yandan da ziyaretçilerin sıra dışı bir deneyim sahibi olmalarına sebebiyet veriyor. Böylelikle ziyaretçiler daha ilk fare hareketini yaptıkları anda sayfadan ayrılma fikrini unutuveriyor. İşin püf noktası ise burada saklı. Bu uygulama sayesinde "bounce rate" (hemen çıkma oranı) düştüğü için Google'da siteye daha fazla değer veriyor ve böylelikle web sitesi çok daha yukarılarda listelenebiliyor.

Artika Mimarlık web site yenileme hizmetinin yanında Wordpress için rutin bakım ve güvenlik hizmeti ve fotoğraf düzenleme hizmetini de alarak sanal dünyadaki ismini daha da güçlendirdi.

Diğer İşlerim